Цієї суботи 25 квітня о 10.00 в Києві на Трухановому острові відбудеться один з заходів наймасштабнішого міжнародного екологічного соціального проекту «Зробимо Україну чистою! – 2015», дана активність є частиною молодіжного руху Let’s Do It, Ukraine! Це єдина акція, в якій беруть участь жителі всіх регіонів України і об’єднуються заради того, щоб очистити від сміття своє місто і внести свій внесок у поліпшення екологічного стану планети.

Проект підтримує Перша Леді країни Марина Порошенко: «Благоустрій територій та підтримка зелених зон в чистоті – завжди актуальні для будь-якого суспільства. Стан навколишнього середовища, збільшення кількості сміття та питання його утилізації є досить серйозним соціальним аспектом, особливо в часи нестабільності. Тому проведення акції «Зробимо Україну чистою!-2015» є важливим кроком у напрямку до вирішення проблеми засмічення територій та розвитку екологічного волонтерського руху. Організація та участь у подібних акціях, прививає дбайливе ставлення громадян до довкілля, спонукає до єднання у команду однодумців та виховує підростаюче покоління у дусі поваги та любові до рідної землі. Ці вічні цінності є вкрай важливими для нашої країни у часи лихоліття».

На глобальне прибирання країни українці виходять зі своїми рукавицями, мішками та інвентарем, і все заради того, щоб зробити нашу країну чистою! У 2015 році центральною локацією акції стане Труханів острів. Захід пройде у форматі еко-фестивалю, а в кінці акції відбудеться гала-концерт за участі відомих музикантів.

Також на акції еко-активістів підтримають Міністр екології та природних ресурсів Шевченко Ігор Анатолійович, представники Київської міської Ради, громадські діячі, зіркові амбасадори проекту та інші. Вже до еко-акцію закликали долучитися численні українські знаменитості, серед яких: Руслана, Валерій Харчишин (Друга Ріка), Олександр Кривошапко, Олег Собчук (С.К.А.Й.), Олег Скрипка, Світлана Тарабарова, Tamerlan & Alena, Наталка Карпа, Марія Бурмака, Ольга Сумська, Юрій Каплан, Роман Бахарєв (Bahroma), Олег Фагот Михайлюта, Каша Сальцова (Kryhitka) та інші.

В рамках проекту пройдуть: екологічний фестиваль чистоти, встановлення рекорду України «наймасштабніше прибирання», велопробіги, еко-квести, перегляд «зелених» фільмів, висадка дерев та квітів, благоустрій майданчиків, еко-форуми, майстер-класи, польова кухня і щорічний всеукраїнський флешмоб за найбільшою кількістю зібраного сміття за 1 секунду. До участі приєдналося багато організацій, які планують прибрати весь острів.

Акція в Україні щорічно об’єднує близько чверті мільйона українців та волонтерів, які в один день і в один час виходять разом на прибирання. Всеукраїнської екологічний фестиваль пройде 25 квітня по всій території України о 10:00.

 

Контакти прес-служби акції «Зробимо Україну чистою!-2015» для акредитації:
Ященко Ірина, +38 095 681 45 03
social.news2014@gmail.com

Акція «Зробимо Україну чистою!-2015»
Дата та час: 25.04.2015, 10:00
Місце: Труханів острів, вхід через пішохідний міст. Заїзд для авто за Московським мостом.
http://letsdoitukraine.org/
http://vk.com/letsdoitukraineeco
https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco

Обсуждение закрыто.