Наші київські партнери в особі БФ «Восток-СОС» відкрили низку Клубів для переселенців та місцевих мешканців в рамках проекту: “Перезавантаження”.

Першим роботу почав жіночий клуб «УспішнаЯ», який чекатиме жінок – переселенок та місцевих жінок віком від 25 до 60 років в Києві та Северодонецьку просто поспілкуватися між собою, також з допомогою спеціалістів поспілкуватися на теми та отримати відповіді на питання :

  • — Чому гарно бути жінкою.
  • — Материнство. Як встигнути усе та не втратити себе.
  • — Жінки та чоловіки. Ресурси та складнощі стосунків.
  • — Як допомогти собі та родині у складні часи.

Для дітей відкриваєтьсяляльковий театр у клубі «ПараЦікавих».

В рамках клубу, діти-переселенці Києва та місцевої громади віком від 9 до 16 років зможуть власноруч створити ляльок, покращити навички спілкування разом, дізнатися відповіді: як зростати без образ на батьків, як побороти страхи через війну та інші питання. А батьків чекатиме вистава на прикінці лютого 2016 року.

Для тих, хто зовсім втратив впевненість у собі, хоче отримати відповідь на питання, що робити, якщо Ви опинилися в конфліктній ситуації, як подвоїти дохід за 60 днів, відбуватимуться Психологічні студії.

Якщо Ви бажаєте прийняти учать у зустрічах клубу, дізнатися про графік та подробиці участі формуза посиланням vostok-sos_perezavantazhennya

або телефонуйте за номером: 050 623 58 46, 093 537 04 53, 050 982 68 70.

Обсуждение закрыто.