Нажаль, останнім часом найактуальнішою темою залишаються політичні суперечки в країні і бойові дії на Сході.
Проект «Добрі Речі» не втручається в будь-які політичні питання, але нашим обов`язком завжди залишатиметься підтримка мирного населення. Тому ми останнім часом так багато уваги приділяємо збору речей для біженців, що були змушені тимчасово втекати з власних домівок.
Останню подібну акцію було проведено на Волині. Наші представники навідали людей, які оселилися у приміщенні колишнього шкільного гуртожитку в селі Дерно, що у Ківерцівському районі. Серед них є і кілька десятків дітей різного віку. На даний момент усі вони в безпеці, але на перших порах потребують одягу і продуктів харчування. Наші представники не могли залишитись осторонь і завітали до них в гості.
Люди були дуже раді такому візиту. Особливо теплим було спілкування. Вони розповідали лише те, що могли собі дозволити згадати. Для них кожне слово – біль. Кожна згадка про домівку – і на очах виступають сльози.
Ми сподіваємось, що дуже скоро в країні настане мир і спокій, що люди припинять чинити лихо один одному, що знайдуть компроміси і почнуть разом будувати сильну державу!

Обсуждение закрыто.