Для одних — непотрібна річ, для інших — життєва необхідність. Ініціатори благодійного проекту «Добрі речі» знайшли спосіб допомогти малозабезпеченим одеситам.

3 червня в 14.00 в прес-центрі Інформаційного агентства «Одеса -медіа» відбулася прес -конференція, присвячена запуску благодійного проекту « Добрі речі» .

«Такі проекти вже отримали розвиток в Європейських країнах», — стверджують організатори, додаючи, що робота, яка ведеться в даному напрямку, орієнтована на чуйних та небайдужих людей, які хотіли б зробити свій внесок і допомогти людям, так як далеко не всі мають можливість купити навіть найнеобхідніше.

Крім безпосереднього акту допомоги людям, даний проект допоможе зменшити обсяги вивозимого сміття на звалище нашого міста. Реалізація даної ініціативи дійсно корисна і важлива для всього міста.

Сьогодні проект фінансується оператором поштового зв’язку «Укркурьер». При цьому з пропозицією підтримати дану ініціативу організатори звертаються до всіх небайдужих одеситам, бізнес-структур та громадських організаціяй, щоб ініціатива, народжена в Одесі, отримала подальший розвиток.

Обсуждение закрыто.