Друзі!
На сторінках нашого сайту ми вже неодноразово розповідали про роботу зі школярами як один з напрямків діяльності. Мета такої роботи полягає у вихованні в дітей почуття самовідповідальності, долучення їх до світових моральних цінностей.
Даний напрямок діяльності, дякуючи нашим партнерам шкільному клубу підприємниства Step by Step, нам вдалось розпочати у лютому цього року.
Учні ШКП відповідально поставились до проекту «Добрі Речі» і протягом семетсру неодноразово проводили благодійні акції, розповсюджуючи жовті пакети серед жителів міста.
Але і це ще не все!
Діти організувати перший тур по Україні в рамках своєї літньої екскурсії.
Які саме міста вони відвідали і чим займались, вони розказали в своєму блозі http://pidhayci.blogspot.com

Цитата з блогу:
Настало довгоочікуване літо. Вже стало традицією для учнів нашого навчального закладу, під час літніх канікул, подорожувати по нашій країні. Не стали винятком і канікули у цьому році. Протягом 3-4 червня група учнів 6-8-х класів здійснила екскурсійну подорож за маршрутом Підгайці-Хотин-Вижниця-Чернівці-Підгайці. Особливістю цієї подорожі стало те, що у ній взяли участь і шестеро наших одноклубників разом з тренером Віктором Васильовичем Бараном. Перед екскурсією ми вирішили здійснити презентацію благодійної акції «Добрі речі — добрі справи» і у містах нашої подорожі. Було дуже приємно, коли присутні, у місцях проведення презентації, звертали увагу на дітей у футболках із символікою клубу, акції «Добрі речі» і акційні пакети, підходили до нас і розпитували про нашу діяльність. Презентація вдалася!
  2

Обсуждение закрыто.