Проект «Одна Тонна Добрих Речей», ініційована в партнерстві з МБФ Гарних справ, вже підвів підсумки на конференції у Києві. Багато зроблено спільними зусиллями…, Але проект набрав такої популярності в Луцьку, що  речі люди зносять ще й досі, адже добрі справи робити ніколи не пізно… На добро завжди є попит…., тому шкільний клуб підприємництва «Step by step», наші представники на Волині і координатори даної акції в Луцьку, продовжив свою добру традицію і провів благодійну акцію у Луцьку.

Усі добрі речі, які шакапісти зібрали вже по завершенню проекту «Одна тонна добрих речей», вони посортували, запакували у фірмові пакети та розвісили по смітниках міста. В цей день, ідучи містом, можна було побачити окремих перехожих з нашими жовтими пакетами. Ми раді, що «добрі речі» знайшли своїх господарів.

Щиро ДЯКУЄМО усім хто долучився до акції: учням, вчителям та батькам Підгайцівського НВК, активістам ШКП, які допомогли все організувати, «Люкс таксі», які завжди допомагають у вирішенні проблем перевезення усього зібраного добра. Особливо ДЯКУЄМО водієві цієї служби, який працює під позивним 6.3. Він не лише повозив волонтерів по місту, а й допоміг розносити та пакувати речі. Хочемо також висловити ВДЯЧНІСТЬ власнику даної служби перевезень  Рицку Ігорю Йосиповичу – це людина, яка завжди підтримує наші ініціативи.

ДОБРА ВАМ УСІМ ТА МИРУ!!!!

Обсуждение закрыто.