Наші партнери, шкільний клуб підприємтва «Step by Step», надіслали перший звіт про благодійну акцію «Добрі Речі — Добрі справи», яка досі триває. Від команди нашого проекту ми хочемо подякувати вчителям, школярам і їх батькам за такі високі результати!

Що вже зроблено в рамках акції? Читайте далі!

Акція «Добрі речі-добрі справи» продовжується, але ми вже хочемо поділитися враженнями та результатами проведеної роботи.

Члени ШКП «Step by step» вже з першого дня акції розпочали активно розповсюджувати інформацію про проект «Добрі речі» та зацікавлювати усіх учасників навчально-виховного процесу. Про акцію вони розповідали  на загальношкільній лінійці та у кожному класі також було виготовлено тематичну інформаційну стін-газету.

Вже з першого дня учні та вчителі дуже зацікавилися акцією та почали масово приєднуватись. Особливою активністю відзначились молодші школярі та учні середньої ланки.

Також ефективним методом роботи став «Ярмарок добра», який ШКПісти провели з метою залучення й батьків до акції «Добрі речі-добрі справи». Вже з 8 годин ранку  на вході у школу було організовано роботу волонтерів, які активно рекламували жовті пакети та розповсюджувати тематичні листівки.

Як результат, нам вдалося реалізувати  близько 200 пакетів, зібрати необхідні речі, які ми відправимо для тих, хто їх потребує, та заробити кошти, за які ми плануємо закупити фарби та оновити дитмайданчик у будинку дитини «Малютка», м. Луцьк.

Як ми вже наголошували, акція не закінчується, ви й надалі можете придбати пакети у офісі ШКП «Step by step».

Також ми плануємо провести активну громадську роботу у нашому селі, організувавши масову акцію, а далі охопити найблищі села та м. Луцьк. Сподіваємось на максимальні результати, адже у нас потужна і дуже класна команда!!!!

Обсуждение закрыто.