Балога Вiктор Iванович є дуже відомим політичним діячем на Україні. За роки роботи він займав такі серйозні  посади як Народний депутат України 4-го (2002–2005) і VII скликання (з грудня 2012 по теперішній час),  Міністр надзвичайних ситуацій України (2005–2006 та 2010–2012), Голова Секретаріату Президента України  (2006–2009), Голова Закарпатської обласної державної адміністрації (1999–2001, 2005), Мукачівський  міський голова (1998–1999).

Крім того, Віктор Іванович є прикладом благодійності! Тому нам так важлива його оцінка і увага до проекту  «Добрі Речі»!
Катерині Железовій вдалось взяти у Віктора Івановича інтерв`ю, в якому відомий політик дав оцінку проекту.

Що саме він думає про благодійність? Читайте далі!

— Вікторе Івановичу, яке місце в житті кожної людини, на Вашу думку, повинна займати благодійність?

— Кожна людина, яка вважає себе самодостатньою, повинна заняття благодійністю взяти собі за правило. Це так само природно, як і турбота про своїх дітей, чи батьків. Якщо людина відчула у собі потребу приділяти час цій справі – можна сміло говорити, що це достойний громадянин своєї країни.
Та водночас не можу схвально ставитися до людей не надто високих моральних якостей, які розглядають заняття благодійністю лише як можливість нагадати про себе. Хочу вірити, що це явище залишиться у минулому.

— Чи вважаєте Ви проект «Добрі речі» актуальним і життєздатним на території України?

— Будь-який позитивний досвід європейських країн однозначно необхідний для України. Якщо він пов’язаний з благодійною діяльністю – тим більше. Бо протягом того періоду, коли Україна входила до складу СРСР, благодійності, в класичному розумінні цього слова, на нашій території не існувало взагалі. Тому, нам є до чого прагнути і є чому вчитися.
І такі проекти як «Добрі речі» — це те, до чого потрібно привчатися кожному.

— На Вашу думку, в якій сфері соціальні проекти потрібно розвивати перш за все?

— Навіть неозброєним оком проблеми помітні у кожній сфері життя, це очевидно для всіх. Вони є всюди, починаючи від догляду за дітьми-сиротами, закінчуючи питаннями екології і поводження з побутовими відходами.
Але проблемою номер один в Україні вважаю здоров’я нації. Середня тривалість життя в Україні нижча більше, ніж на 10 років, у порівнянні з країнами Європи. Змінити цю статистику неможливо без синхронних дій держави і громадянського суспільства.

— Що Ви можете побажати проекту «Добрі речі».

— Катерино, побажання може бути лише одне – щоби жовті пакунки стали звичним явищем для вулиць українських міст. Це означатиме, що проект «Добрі речі» досяг своєї мети.

— Дуже Вам дякую за приділений час. Від імені проекту бажаю Вам успіхів у подальшій діяльності!

Обсуждение закрыто.